Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi sakarya taraflarında son seneler de oldukça popüler hale gelmiştir. Gerek apartman dairelerinde yaşayanlar gerekse müstakil evi olanlar kış bahçesi konseptini kullanırlar. Apartman dairesinde oturanlar bir balkonlarını cam, katlanır cam gibi ürünlerle kapattırarak bu ortamı sağlarlar. Kış bahçesi için gerekli olanlar bir şömine ve tatlı bir bahçe takımıdır. Müstakil evde oturanlar ise tam tersi olacak şekilde zaten içerisinde şömine bulunan ve çokta sevilen bir şekilde dizayn etmektedirler. Müstakil evin bir kenarında yapılan kış bahçesi yine camlarla boydan boya çevirili olarak tasarlanır.

Kış bahçesi evin bir uzantısıdır ve her mevsim doğanın ve temiz havanın tadını çıkarabilmeniz için çeşitli stil ve dekorasyonlara sahiptir. Son yıllarda trend olan bu yapı, pergola pencere yani açılıp kapanır pencere sayesinde hem sizi hem de ailenizi ve bahçe mobilyalarınızı zararlı güneş ışınlarından korurken, cam balkon sistemi ile ısı yalıtımı sağlarken, hava şartlarından ve tüm olumsuzluklardan etkilenmez. Sadece evde değil cafe ve restoranlarda da mekânın kapasitesini artırmak için kullanılabilen ve dört mevsim kullanılabilen bir bölmedir. Kış Bahçesi fiyatları hayalinizdeki bahçenin tasarımına göre değişmektedir. Bahçede yapılacak dekorasyonların fiyatı metrekare gibi faktörlere bağlıdır. Kışın bunaltıcı soğuğu ve yazın bunaltıcı sıcağı, çoğumuzu doğayla temastan mahrum ediyor, sadece gerektiğinde dışarı çıkıyoruz. Ama konservatuar tam da bu sorun üzerinde çalışıyor. Yazın bunaltıcı sıcağından, kışın ise buruk soğuğundan koruyarak dört mevsimi doyasıya yaşamamızı sağlar. Yalıtım, kışın havayı sıcak, yazın ise çevreyi serin tutar. Kış bahçesinde kullanılan camlarda yalıtım malzemeleri de vardır.

Bir kış bahçesi sadece hayatınıza dokunmakla kalmaz, aynı zamanda yaşam kalitenizi yükseltmek için rahatlık ve rahatlık sağlar. Kış Bahçesi yıllarca sürecek dayanıklı bir sistemdir. Genellikle çok fazla bakım veya onarım gerektirmez. Sakarya Ferizli Kış bahçesi, kullanıcının ihtiyaçlarına ve kullanım esnekliğine bağlı olarak farklı şekillerde, farklı renklerde, farklı malzeme ve amaçlarla tasarlanabilir ve kullanılabilir. Seraların bu şekilde ayırt edilebilmesi için farklı yerlerde farklı olmaları gerekir. Ayrıca tasarım yapılırken kış bahçesi yapıya göre değil kurulacağı yere göre yerleştirilmelidir.

Önceki
Isı Camlı Balkon Sistemleri
Sonraki
Plise Sineklik Sistemleri

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM