Telefon
E-Mail
WhatsApp
İnstagram
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri Sakarya ve ilçelerinde çok sık kullanılmaktadır. Bu sistemde olam balkonlar günümüzün modern uygulaması, balkonların yaşam alanlarına dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Katlanır cam balkon sistemi ile evinizin konforundan ayrılmadan dışarıda olma hissini yaşayabilir, zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun özel bir alan yaratabilirsiniz. Her mevsim kullanılabilecek bir veranda olacaktır. Yağmur, kar, rüzgâr ve toz gibi dıştan gelecek olan tüm kötü etkenleri azaltır. Sakarya içinde katlanır cam balkon sistemleri sayesinde pencereler kapalıyken içte ve dışta güvenliğe katkı sağlar. Katlanabilir ve kolay temizlenebilir. Çekici ve etkileyici bir Mimari ifade yaratır. Dış hava girişini engeller ve iklimlendirme için enerji tasarrufu sağlar. Sistem çarkı adet altta ve adet yukarıda olmak üzere 8 adet poliamid kaplı çelik rulmandan oluşmaktadır. Paslanmaz çelik tekerlekler, camı tek parmakla hareket ettirecek kadar kolay çalışır. Kanadın özellikleri "kayarak katlama" ve "yan toplama" şeklindedir. Örneğin Geyve katlanır cam sistemleri de yine Sakarya içinde Geyve ilçesinde yaptığımız bir iştir.

Katlanır cam sistemleri oluşturulacak mekânın şekline göre kullanılabilecek farklı cam çeşitlerine sahiptir. Örneğin Adapazarı katlanır cam balkon sistemleri kurulurken en çok yağmur suyu kısmına dikkat edilir. Artık yaygın olarak kullanılmaya başlanan katlanır cam balkon sistemi, mekâna görünümü değiştirmeden kurulabilmektedir. Katlanır cam sistemi kullanıcıya maksimum konfor sağlar. Evin balkonunda açılıp kapanabilme özelliği sayesinde soğuk mevsimde balkon da evin geri kalanı kadar sıcak olacaktır. Sıcak havalarda katlanır cam sistemli dairelerde en çok tercih edilen açılır kapanır fonksiyonlu açık balkon bulunmaktadır.

Katlanır cam balkon sistemleri arasında kullandığımız camlar ve alüminyum fitiller UV ışınlarına dayanıklıdır ve sızdırmazlığı garanti eder. Latalar arasına çekilen bir kıl çekirdeği sayesinde hava, toz ve su gibi dış etkiler en aza indirilir. Kasanın alt kısmında bulunan damlama kanalı sayesinde, şiddetli yağmurlarda cam derzlerinden geçebilecek su damlacıkları, kasa yüzeyinden ve profil eğiminden akan su ile tahliye kanalından tahliye edilir. Perdeli Sabit Katlanır ve Yalıtımlı Cam Katlanır Sistemleri ile uyumlu olan bu profil, ölçeklendirme gerektiğinde basit, hızlı ve doğru bir çözüm sunar.

Sonraki
Giyotin Cam Sistemleri

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM